registreeru tasuta

konsultatsioonile

registreeru tasuta vestlusele

Räägime Sinu spetsiifilistest küsimustest – meie kogenud turundusekspert istub Sinuga maha ja aitab Sinu ettevõtte väljakutseid lahti harutada.

150+

EDUKAT KAMPAANIAT

500,000

KÜLASTUST KLIENTIDE VEEBIDES

200+

TURUNDUS-STRATEEGIAT

kas Sul oleks kasu, kui…

…saaksid rääkida inimesega, kelle turunduskogemus ulatub väljapoole väikse Eesti piire? Kas oleks hea, kui keegi aitaks just sinu ettevõtte väljakutseid lahti harutada või ideid põrgatada?

…saaksid rääkida inimesega, kelle turunduskogemus ulatub väljapoole väikse Eesti piire? 

Kas oleks hea, kui keegi aitaks just sinu ettevõtte väljakutseid lahti harutada või ideid põrgatada?

10+ tegevusaasta jooksul

Oleme olnud strateegiliseks turunduspartneriks nii üleilmsete menukite autoritele ja coachidele kui ka rahvusvahelistele investeerimisprojektidele.

Kas Sinu ettevõte on meie järgmine edulugu?

 

tahan oma turundusmõtteid arutada

Kui oled väsinud tundest, nagu peaksid kogu maailma turundustaktikaid samal ajal ellu viima või oled proovinud kõike, aga tundub, et miski ei tööta, siis oleme Sulle õiged partnerid.

Meie 10-aastane turunduskogemus aitab Sul välja selekteerida selle, mida just Sinu ettevõttel praegusel hetkel turunduslikult vaja läheb. (Ja seda kõike kindlasti ei lähe!)

 Lihtsuses peitub võlu (ja tulemused!). Nii et räägi meile oma väljakutsetest ja lubame, et lahkud meie tunni-ajasest online kõnest praktiliste ideedega, mida kohe oma ettevõttes rakendada.

Kõne käigus õpid ka meid lähemalt tundma ja kui Sulle meie lähenemine meeldib, siis võime pardale hüpata ja ideed ka ellu viia. Leia alt kalendrist endale sobiv aeg ja räägime peatselt!

 

© The Sugar & Salt OÜ

Helista/Whatsappi +372 5660 9829 (Marjam) või kirjuta aiki(ät)thesugarandsalt.com